Eugeniusz Bardiyer

Eugeniusz Bardiyer

 

Eugeniusz posiada ciepły, męski głos. Płynnie mówi w języku rosyjskim oraz ukraińskim. Komunikuje się również bez żadnych przeszkód po Polsku. Ogromne doświadczenie w pracy za mikrofonem pozwoli zrealizować najbardziej wymagające projekty.

Sprawdź stawki grupy cenowej ECONOMY klikając na gwiazdki:

Grupa cenowa: ECONOMY

lub

Konstancja Dangel

 

Konstancja jest Native Brytyjką urodzoną, wychowaną i wykształconą w Londynie. Świetnie posługuje się akcentem brytyjskim jak również amerykańskim. Ciepły i kobiecy głos sprawdzi się w każdym projekcie.

Sprawdź stawki grupy cenowej ECONOMY klikając na gwiazdki:

Grupa cenowa: ECONOMY

lub

Konstancja Dangel

Dominic Chambers

 

Dominic to aktor i lektor pochodzący z Wielkiej Brytanii. Potrafi mówić z kilkoma akcentami m.in. british english oraz american english. Mówi też bardzo dobrze po polsku dzięki czemu bariera językowa w pracy nie jest problemem.

Laith Chaz

 

Laith to aktor na stałe mieszkający w USA. Ukończył American Academy of Dramatic Arts (AADA) Advanced Encore Program. Spore doświadczenie filmowe jak również w pracy za mikrofonem. Posługuje się akcentami: Australian, Boston, British – BBC English, Canadian, Cockney, Eastern European, German, Irish, Italian, Midwest, Chinese, Japanese, Austrian, New York/New Jersey, Mexican, Cuban, Spanish, Arab, and African Accents. Zapraszamy do zapoznania się z materiałami demo.

Mariia

 

Młody energiczny  głos. Mariia od 2 lat pracuje jako wolontariusz w IMI RADIU prowadząc własne audycje. Odbyła praktykę w radiu Kampus oraz w ukraińskim radiu Łuck. Uczestniczyła w szkoleniu „Sztuki dobrego mówienia”. Obecnie studiuje na 3 roku Dziennikarstwa i komunikacji społecznej Uniwersytetu SWPS. Posługuje się językami: Polskim (B2), Ukraińskim (ojczysty), Rosyjskim (zaawansowany), Angielskim (B2). Z powodzeniem podejmie się zleceń jako native speaker języka ukraińskiego oraz rosyjskiego w reklamie i nie tylko.

Elysia Rotaru

Elysia jest głosem Victoria’s Secret Fashion Show 2018, spikerem w Fox Sports North, oraz często pojawiającym się gościem w CW’s Arrow.

Niezależnie od tego czy Twój projekt to wideo korporacyjne, spot reklamowy, demo produktu, animacja, film dokumentalny czy cokolwiek innego, Elysia sprosta Twoim potrzebom, a jej głos nada projektowi nowe życie!

Udział w różnorodnych projektach takich jak My Little Pony, Arrow, Supernatural, Lego Star Wars, I Zombie oraz produkcja Hallmark Love on the Slopes, powoduje, że wszechstronność to bardzo mocna strona Elysii. Jest gotowa, aby użyczyć swoich sprawdzonych i cenionych umiejętności właśnie Tobie. Nie przegap szansy aby pracować z Elysią.

Valentina

 

Valentina jest Kolumbijską aktorką mieszkającą od 8 lat w Los Angeles w Kalifornii.

Zdobyła stopień licencjata na kierunku sztuki (Facultad de Artes – ASAB) na Uniwersytecie w Kolumbii, następnie studiowała aktorstwo filmowe oraz pracę głosem na New York Film Academy. Dziś prowadzi własne studio Latyna Studios.

Ostatnio była nominowana trzeci rok z rzędu do nagrody jako Najlepszy Hiszpański Voiceover w USA przez Stowarzyszenie Artystów Głosowych (SOVAS) w kategoriach: Niesamowita Narracja, Animacja, oraz Audiobook.

Jest również członkiem Screen Actors Guild – American Federation of Television and Radio Artists.

Nicolas Fortini

Nicolas Fortini

Nicolas to francuski aktor. Ukończył szkołę dramatyczną w Paryżu (Cours Florent). Pracował w wielu produkcjach teatralnych oraz filmowych we Francji, Szwajcarii oraz Polsce. Płynnie mówi po francusku oraz po francusku ze szwajcarskim ackentem. Nicolas posługuje się również językiem polskim oraz angielskim co z pewnością ułatwia wszelkiego rodzaju współpracę.
Philip Seys

Philip Seys

 

Bardzo Brytyjski głos z klasą, pełen energii i dynamiki. Posiada ponad dziesięcioletnie doświadczenie w branży lektorskiej mierząc się z projektami wielu kategorii – od e-learningu począwszy na reklamach radiowych kończąc, dzięki czemu żadne zleceni nie będzie dla niego problemem.

Younhe

Yunhe

Profesjonalny lektor i native speaker języka Chińskiego z ponad 15 letnim doświadczeniem jako konferansjer, muzyk, wokalista/autor piosenek, oraz właściciel studia, który użyczył swojego głosu do wielu ról radiowych oraz telewizyjnych stacji lokalnych oraz regionalnych. Wykonał niezliczone ilości narracji projektów e-learningowych, promocji internetowych, online’owych tutoriali gier, szkoleń korporacyjnych oraz filmów instruktażowych. Posługuje się Mandaryńskim (Chińskim),  Kantońskim, Uproszczonym Chińskim, Tradycyjnym Chińskim.
Jose Joao Santos portugalski native speaker

Jose

José jest Portugalskim native speakerem z ponad 20 letnim doświadczeniem. Brał udział w głosowych projektach do radia, telewizji, e-learnigowych i innych. Z przyjemnością poleca się do Państwa projektów.

Carola

Carola pochodzi z Sao Paolo, z Brazylii. Ma ogromne doświadczenie w pracy głosem – ponad 6 lat. Miała okazje realizować projekty dubbingowe, gry wideo, aimacje, filmy promocyjne a ostatnio jest narratorem przyrodniczego programu telewizyjnego.

Fabiola

Urodzona w Meksyku, obecnie mieszka w Los Angeles. Pracuje w branży lektorskiej od ponad 40 lat. Jest dwujęzyczna – posługuje się językiem angielskim i hiszpańskim. Na swoim koncie ma m.in. dubbing seriali, gier, seriali animowanych, nagrania lektorskie do filmów promocyjnych reklam i wielu innych projektów. Była nominowana do nagrody Voice Arts Award SOVA za najlepszy dubbing obcojęzyczny.

adam_zawistowski_native_speaker

Adam

Adam urodził się i wychował w Stanach Zjednoczonych. Ukończył studia filologii angielskiej w Warszawie. Od 15 lat jest nauczycielem angielskiego w Warszawie oraz lektorem głosowym.

Skontaktuj się z nami

Jeśli spodobał Ci się któryś z głosów
skontaktuj się z nami używając formularza na stronie kontakt.
Jeśli chcesz abyśmy oddzwonili wyślij nam swój numer telefonu.
W celu kontaktu możesz również użyć naszego profilu
na facebooku lub instagramie.