MĘSKIE
NATIVES
DZIECIĘCE
WOKALISTKI
WOKALIŚCI

Anna

Jasny, ciepły i delikatny głos. Głos Anny usłyszeć można w wielu produkcjach reklamowych zarówno w telewizji jak i radio. Wspaniała aktorka, którą na co dzień zobaczycie w telewizji.

Zapytaj o wycenę

Karolina

Jasny i dziewczęcy głos. Spore doświadczenie zarówno w reklamie jak również w dubbingu. Duża elastyczność głosu i umiejętności do ciekawych jego zmian i interpretacji.

Zapytaj o wycenę
Wizytówka

Bio-Oil Reklama – mama i rozstępy

Przedstawiamy historię jednej z Was – matki, która zaufała Bio-Oil i postanowiła, że to właśnie on będzie bać o Jej ciążowy brzuszek 👍❤️

Publiée par Bio-Oil Polska sur Mardi 17 avril 2018

Marta Żmuda - Trzebiatowska lektorka, voiceover, voice over, głos do reklamy

Marta

Marta dysponuje bardzo kobiecym i ciepłym głosem. Posiada bardzo duże doświadczenie głosowe w dubbingu, czytaniu audiobooków czy spotach reklamowych. Wspaniale sprawdzi się w produkcjach gdzie głos ma uwieść słuchacza, ale również kryje w sobie pazur i energetyczny potencjał.

Zapytaj o wycenę

Laura

Ciemna barwa z dużym potencjałem do zadziornych interpretacji. Laura jest lektorką, ale również aktorką teatralną, telewizyjną, filmową oraz dubbingową. Często użycza swojego głosu i talentu do czytania audiobooków.

Zapytaj o wycenę
Wizytówka

Magdalena

Bardzo miła i pełna uśmiechu barwa głosu. Kobieca ale jednocześnie zadziorna. Ogromny talent aktorski dają wielkie możliwości interpretacyjne oraz możliwości zabawy głosem. Magdalenę można na co dzień nie tylko usłyszeć, ale i zobaczyć w telewizyjnych i filmowych produkcjach. Wspaniała aktorka teatralna.

Zapytaj o wycenę

Ula

Młody, pogodny i elastyczny głos. Ula ma duże doświadczenie w reklamie oraz umiejętność dostosowania głosu do pożądanego charakteru.

Zapytaj o wycenę

Monika

Bardzo jasny i dynamiczny kobiecy głos z delikatną chrypką. Profesjonalna aktorka i lektorka, która świetnie sprawdzi się w Twoim projekcie.

Zapytaj o wycenę

Izabela

Charakterystyczny, ciepły, kobiecy głos z młodzieżowym pazurem. Izabela jest profesjonalną aktorką, wokalistką i lektorką z dużym doświadczeniem reklamowym oraz dubbingowym. Jednym z najwiekszych osiągnięć na tym polu jest dla niej współpraca z legendarnym Abbey Road Studio. Od 2015r. związana jako wokalistka z Institute For Vocal Advancement (USA).
Zapytaj o wycenę
Dorota Liliental

Dorota

Aktorka i lektorka z dużym doświadczeniem. Użyczyła głosu do wielu reklam radiowych i telewizyjnych jak również w filmach dokumentalnych, przyrodniczych i animowanych. Ukończyła Szkołę Teatralną w Berkeley, w Kalifornii. Mówi również płynnie bez akcentu po angielsku.

Zapytaj o wycenę
Maria Czok

Maria

Młody, ciepły, młodzieżowy głos. Świetnie sprawdzi się w projektach skierowanych do młodszego odbiorcy. Spore doświadczenie w pracy z mikrofonem w reklamie i dubbingu.
Zapytaj o wycenę

Kasia

Nieco niższy, ale delikatny i kobiecy głos. Ciepła barwa powoduje, że Kasia świetnie sprawdza się zarówno w mocnych jak również zmysłowych i subtelnych interpretacjach. Duże doświadczenie dubbingowe pozwala jej na swobodne wykorzystanie swoich umiejętności.

Zapytaj o wycenę
Agnieszka Judycka voice over, voiceover, lektorka, głos do reklamy

Agnieszka

Agnieszka dysponuje kobiecym, mocnym głosem. Nie brak mu ciepła i delikatności, jednak słychać w jego moc i stanowczość. Agnieszka to świetna aktorka z bardzo dużym doświadczeniem, również w pracy przed mikrofonem. Świetnie śpiewa.
Zapytaj o wycenę
Wizytówka
Joanna Pach lektorka, voice over, głos do reklamy

Joanna

Joanna to bardzo doświadczona aktorka dubbingowa. Ma na swoim koncie wiele ról w Teatrze Polskiego Radia. Nie obca jej jest również reklama. Charakterystyczny głos, który Joanna potrafi dostosować do każdej roli. Bardzo wszechstronna aktorka, która sprawdzi się w każdym projekcie.

Zapytaj o wycenę
Lidia Sadowa głos lektorka

Lidka

Lidka to niezwykle utalentowana aktorka, która posiada niski, aksamitny głos, z którym potrafi zrobić praktycznie wszystko. Ogromne doświadczenie dubbingowe sprawia, że praca za mikrofonem jest dla niej łatwa i przyjemna. Wspaniały głos do projektów reklamowych.
Zapytaj o wycenę

Jadwiga

Jasny i na co dzień pogodny głos o sporej skali. Jadwiga ukończyła PWSFTviT w Łodzi, ma doświadczenie teatralne, filmowe i coraz większe przed mikrofonem. Można jej słuchać podczas zwiedzania Warszawy – jest jednym z głosów aplikacji City Talks.

Zapytaj o wycenę

Skontaktuj się z nami

Jeśli spodobał Ci się któryś z głosów
skontaktuj się z nami używając formularza na stronie kontakt.
Jeśli chcesz abyśmy oddzwonili wyślij nam swój numer telefonu.
W celu kontaktu możesz również użyć naszego profilu
na facebooku lub instagramie.