MĘSKIE
NATIVES
DZIECIĘCE
WOKALISTKI
WOKALIŚCI

Anna

Jasny, ciepły i delikatny głos. Głos Anny usłyszeć można w wielu produkcjach reklamowych zarówno w telewizji jak i radio. Wspaniała aktorka, którą na co dzień zobaczycie w telewizji.

Karolina

Jasny i dziewczęcy głos. Spore doświadczenie zarówno w reklamie jak również w dubbingu. Duża elastyczność głosu i umiejętności do ciekawych jego zmian i interpretacji.

Wizytówka

Bio-Oil Reklama – mama i rozstępy

Przedstawiamy historię jednej z Was – matki, która zaufała Bio-Oil i postanowiła, że to właśnie on będzie bać o Jej ciążowy brzuszek 👍❤️

Publiée par Bio-Oil Polska sur Mardi 17 avril 2018

Marta Żmuda - Trzebiatowska lektorka, voiceover, voice over, głos do reklamy

Marta

Marta dysponuje bardzo kobiecym i ciepłym głosem. Posiada bardzo duże doświadczenie głosowe w dubbingu, czytaniu audiobooków czy spotach reklamowych. Wspaniale sprawdzi się w produkcjach gdzie głos ma uwieść słuchacza, ale również kryje w sobie pazur i energetyczny potencjał.

Laura

Ciemna barwa z dużym potencjałem do zadziornych interpretacji. Laura jest lektorką, ale również aktorką teatralną, telewizyjną, filmową oraz dubbingową. Często użycza swojego głosu i talentu do czytania audiobooków.

Wizytówka

Magdalena

Bardzo miła i pełna uśmiechu barwa głosu. Kobieca ale jednocześnie zadziorna. Ogromny talent aktorski dają wielkie możliwości interpretacyjne oraz możliwości zabawy głosem. Magdalenę można na co dzień nie tylko usłyszeć, ale i zobaczyć w telewizyjnych i filmowych produkcjach. Wspaniała aktorka teatralna.

Ula

Młody, pogodny i elastyczny głos. Ula ma duże doświadczenie w reklamie oraz umiejętność dostosowania głosu do pożądanego charakteru.

Monika

Bardzo jasny i dynamiczny kobiecy głos z delikatną chrypką. Profesjonalna aktorka i lektorka, która świetnie sprawdzi się w Twoim projekcie.

Izabela

Charakterystyczny, ciepły, kobiecy głos z młodzieżowym pazurem. Izabela jest profesjonalną aktorką, wokalistką i lektorką z dużym doświadczeniem reklamowym oraz dubbingowym. Jednym z najwiekszych osiągnięć na tym polu jest dla niej współpraca z legendarnym Abbey Road Studio. Od 2015r. związana jako wokalistka z Institute For Vocal Advancement (USA).
Dorota Liliental

Dorota

Aktorka i lektorka z dużym doświadczeniem. Użyczyła głosu do wielu reklam radiowych i telewizyjnych jak również w filmach dokumentalnych, przyrodniczych i animowanych. Ukończyła Szkołę Teatralną w Berkeley, w Kalifornii. Mówi również płynnie bez akcentu po angielsku.

Maria Czok

Maria

Młody, ciepły, młodzieżowy głos. Świetnie sprawdzi się w projektach skierowanych do młodszego odbiorcy. Spore doświadczenie w pracy z mikrofonem w reklamie i dubbingu.

Kasia

Nieco niższy, ale delikatny i kobiecy głos. Ciepła barwa powoduje, że Kasia świetnie sprawdza się zarówno w mocnych jak również zmysłowych i subtelnych interpretacjach. Duże doświadczenie dubbingowe pozwala jej na swobodne wykorzystanie swoich umiejętności.

Agnieszka Judycka voice over, voiceover, lektorka, głos do reklamy

Agnieszka

Agnieszka dysponuje kobiecym, mocnym głosem. Nie brak mu ciepła i delikatności, jednak słychać w jego moc i stanowczość. Agnieszka to świetna aktorka z bardzo dużym doświadczeniem, również w pracy przed mikrofonem. Świetnie śpiewa.
Wizytówka
Joanna Pach lektorka, voice over, głos do reklamy

Joanna

Joanna to bardzo doświadczona aktorka dubbingowa. Ma na swoim koncie wiele ról w Teatrze Polskiego Radia. Nie obca jej jest również reklama. Charakterystyczny głos, który Joanna potrafi dostosować do każdej roli. Bardzo wszechstronna aktorka, która sprawdzi się w każdym projekcie.

Lidia Sadowa głos lektorka

Lidka

Lidka to niezwykle utalentowana aktorka, która posiada niski, aksamitny głos, z którym potrafi zrobić praktycznie wszystko. Ogromne doświadczenie dubbingowe sprawia, że praca za mikrofonem jest dla niej łatwa i przyjemna. Wspaniały głos do projektów reklamowych.

Jadwiga

Jasny i na co dzień pogodny głos o sporej skali. Jadwiga ukończyła PWSFTviT w Łodzi, ma doświadczenie teatralne, filmowe i coraz większe przed mikrofonem. Można jej słuchać podczas zwiedzania Warszawy – jest jednym z głosów aplikacji City Talks.

Skontaktuj się z nami

Jeśli spodobał Ci się któryś z głosów
skontaktuj się z nami używając formularza na stronie kontakt.
Jeśli chcesz abyśmy oddzwonili wyślij nam swój numer telefonu.
W celu kontaktu możesz również użyć naszego profilu
na facebooku lub instagramie.